Avroliqada 43 oyun - BU GÜN

Bu gün Avropa Liqasında I təsnifat mərhələsinin cavab görüşlərinə yekun vurulacaq.
 
Üçüncü oyun günündə 43 qarşılaşma keçiriləcək.
 
Mübarizəyə II təsnifat mərhələsindən başlayacaq "Qəbələ"nin rəqibi isə böyük ölçüdə məlumdu. Gürcüstan "Dinamo"su Tbilisidəki ilk görüşdə Andorra "Enqordani"sini 6:0 hesabı ilə yendiyi üçün növbəti mərhələni demək olar ki, təmin edib.
 
Qeyd edək ki, "Neftçi" Moldova "Sperantsa"sını keçəcəyi təqdirdə, mübarizəyə II təsnifat mərhələsindən qoşulacaq Rusiyanın "Arsenal" (Tula) komandası ilə görüşəcək.
 
Avropa Liqası
I təsnifat mərhələsi
Cavab oyunları
 
18 iyul
16:00 Tobol (Qazaxıstan) - Jeness (Lüksemburq)
İlk oyun - 0:0
 
18:30 Kayrat (Qazaxıstan) - Şiroki Briyeq (Bosniya və Herseqovina)
İlk oyun - 2:1
 
18:30 "Makedoniya Qerçe" (Şimali Makedoniya) - "Alaşkert" (Ermənistan)
İlk oyun - 1:3
 
19:00 "Teuta" (Albaniya) - Ventspils (Latviya)
İlk oyun - 0:3
 
19:30 İnter (Finlandiya) - "Brondbü" (Danimarka)
İlk oyun - 1:4
 
20:00 "Universitatya" (Krayova, Rumıniya) - Səbail (Azərbaycan)
İlk oyun - 3:2
 
20:00 Rovaniemi (Finlandiya) - "Aberdin" (Şotlandiya)
İlk oyun - 1:2
 
20:00 Levadiya (Estoniya) - Styarnan (İslandiya)
İlk oyun - 1:2
 
20:00 RFS Riqa (Latviya) - "Olimpiya" (Sloveniya)
İlk oyun - 3:2
 
20:30 Dinamo (Minsk, Belarus) - Liepaya (Latviya)
İlk oyun - 1:1
 
20:30 "Levski" (Bolqarıstan) - "Rujomberok" (Slovakiya)
İlk oyun - 2:0
 
21:00 Petrokub (Moldova) - AEK (Kipr)
İlk oyun - 0:1
 
21:00 Hoqesun (Norveç) - Kliftonvill (Şimali İrlandiya)
İlk oyun - 1:0
 
21:00 "Apollon" (Kipr) - Jalgiris (Kaunas, Litva)
İlk oyun - 2:0
 
22:00 "Krakoviya" (Polşa) - Dunayska Ştreda (Slovakiya)
İlk oyun - 1:1
 
21:00 Jalgiris (Vilnüs, Litva) - "Honved" (Macarıstan)
İlk oyun - 1:3
 
21:00 Neftçi (Azərbaycan) - "Speranta" (Moldova)
İlk oyun - 3:0
 
21:00 "Zrinski" (Bosniya və Herseqovina) - "Akademiya Pandev" (Şimali Makedoniya)
İlk oyun - 3:0
 
21:00 Milsami (Moldova) - "Styaua", (Rumıniya)
İlk oyun - 0:2
 
21:00 Torpedo (Gürcüstan) - "Ordabasi" (Qazaxıstan)
İlk oyun - 0:1
 
21:00 Vaduts (Lixtenşteyn) - Breydablik (İslandiya)
İlk oyun - 0:0
 
21:30 "Hapoel" Beer-Şeva (İsrail) - "Laçi" (Albaniya)
İlk oyun - 1:1
 
21:30 Enqordani (Andorra) - "Dinamo" (Gürcüstan)
İlk oyun - 0:6
 
21:30 Progres (Lüksemburq) - Kork Siti (İrlandiya)
İlk oyun - 2:0
 
22:00 Norçepinq (İsveç) - Sent-Patriks (İrlandiya)
İlk oyun - 2:0
 
22:00 Hibernian (Malta) - Şaxtyor (Belarus)
İlk oyun - 0:1
 
22:00 Vidi (Macarıstan) - "Zeta" (Monteneqro)
İlk oyun - 5:1
 
22:00 "B-36 Torshavn" (Farer adaları) - Kruzaders (Şimali İrlandiya)
İlk oyun - 0:2
 
22:00 "Kukesi" (Albaniya) - "Debretsen" (Macarıstan)
İlk oyun - 0:3
 
22:00 "Hayduk" (Xorvatiya) - Qzira (Malta)
İlk oyun - 2:0
 
22:00 "Mura" (Sloveniya) - "Makkabi" Hayfa (İsrail)
İlk oyun - 0:2
 
22:30 "Şkupi" (Şimali Makedoniya) - Pünik (Ermənistan)
İlk oyun - 3:3
 
22:45 "Buduçnost" (Monteneqro) - Trans (Estoniya)
İlk oyun - 2:0
 
22:30 Vitebsk (Belarus) - Kuopio (Finlandiya)
İlk oyun - 0:2
 
22:45 "Domjale" (Sloveniya) - "Baltsan" (Malta)
İlk oyun - 4:3
 
22:45 Spartak (Trnava, Slovakiya) - Radnik (Bosniya və Herseqovina)
İlk oyun - 0:2
 
22:45 Reyncers (Şotlandiya) - Sent Josefs (Cəbəllütariq)
İlk oyun - 4:0
 
22:45 "Radniçki" (Serbiya) - Flora (Estoniya)
İlk oyun - 0:2
 
22:45 "Kilmarnok" (Şotlandiya) - Konnak (Uels)
İlk oyun - 2:1
 
22:45 Ballumena (Şimali İrlandiya) - Malmö (İsveç)
İlk oyun - 0:7
 
23:00 Reykyavik (İslandiya) - Molde (Norveç)
İlk oyun - 1:7
 
23:00 "Legiya"(Polşa) - Europa (Cəbəllütariq)
İlk oyun - 0:0
 
23:00 Şemrok Rovers (İrlandiya) - Brann (Norveç)
İlk oyun  - 2:2
 
17 iyul
20:00 Çixura (Gürcüstan) - Fola (Lüksemburq) 2:1
İlk oyun - 2:1
 
16 iyul
19:00 "Banants" (Ermənistan) - "Çukariçki" (Serbiya) 0:5
İlk oyun - 0:3
 
21:00 Klaksvik (Farer adaları) - "Riterlai" (Litva) 0:0
İlk oyun - 1:1
 
22:30 "Titoqrad" (Monteneqro) - MOİK (Sofiya, Bolqarıstan) 0:0
İlk oyun - 0:4
Tarix: 18 İyul [15:00]
Oxunub: 25 dəfə
Müəllif: Aut.az

Messi sağaldı

Aut.az

Mamayevin arvadını aldadıb 75 minini ələ keçirdilər

Aut.az

"Bavariya"nın "Barselona"ya ödəyəcəyi məbləğ açıqlandı

Aut.az

"Qarabağ"ın sabiq futbolçusu "Partizani"yə keçir

Aut.az

Xorvatiyanın millimizlə oyun üçün heyəti - SİYAHI

Aut.az

“Real”ın sabiq üzvü istefaya göndərildi

Aut.az

Futbol tarixinin ən bahalı 30 transferi - SİYAHI

Aut.az

"Monako" İkardi üçün 65 milyon verir

Aut.az

Vüqar Əsgərov oynadı

Aut.az

Renat Dadaşov oynamadı

Aut.az