“Qarabağ”ın rəqibi bəlli olur - BU GÜN

Bu gün Avropa Liqasında 3-cü təsnifat mərhələsinin cavab oyunları keçiriləcək.

Baş tutacaq 36 qarşılaşmanın ardından növbəti mərhələyə vəsiqə qazanan bütün kollektivlərin adına aydınlıq gələcək.

Çempionlar Liqasında mübarizəni dayandırdığı üçün Avroliqada mübarizə aparacaq Azərbaycan çempionu “Qarabağ”ın da pley-off mərhələsindəki rəqibi məhz bu gün bəlli olacaq. Ağdam klubu “Valyur” (İslandiya) - “Şerif” (Moldova) cütünün qalibi ilə üz-üzə gələcək. Bu komandalar arasındakı ilk oyunda moldovalılar minimal hesabla qalib gəliblər.

Avropa Liqası, 3-cü təsnifat mərhələsi, cavab oyunları

16 avqust

18:00. Kayrat (Qazaxıstan) - Siqma (Çexiya) (0:2)
19:00. Proqres (Lüksemburq) - Ufa (Rusiya) (1:2
19:30. AEK (Larnaka, Kipr) - Şturm (Avstriya) (2:0)
20:00. HJK (Finlandiya) - Olimpiya (Sloveniya) (0:3)
20:30. Universitatya (Krayova, Rumıniya) - Leyptsiq (Almaniya) (1:3)
20:30. Kopenhagen (Danimarka) - ÇSKA (Sofiya, Bolqarıstan) (2:1)
21:00. APOEL (Kipr) - Hapoel (Beer Şeva, İsrail) (2:2)
21:00. ÇFR Kluj (Rumıniya) - Alaşkert (Ermənistan) (2:0
21:00. Midtyulland (Danimarka) - TNS (Uels) (2:0)
21:00. Kukesi (Albaniya) - Torpedo (Kutaisi, Gürcüstan) (2:5)
21:00. Molde (Norveç) - Hibernian (Şotlandiya) (0:0)
21:00. Suduva (Litva) - Spartak (Latviya) (1:0)
21:00. Jalgiris (Latviya) - Sevilya (İspaniya) (0:1)
21:00. Zenit (Rusiya) - Dinamo (Minsk, Belarus) (0:4)
21:30. Lütsern (İsveçrə) - Olimpiakos (Yunanıstan) (0:4)
21:30. Makkabi (Təl-Əviv, İsrail) - Pünik (Ermənistan) 0:0
22:00. Dinamo (Brest, Belarus) - Apollon (Kipr) (0:4)
22:00. LASK (Avstriya) - Beşiktaş (Türkiyə) (0:1)
22:00. Atalanta (İtaliya) - Hapoel (Hayfa, İsrail) (4:1)
22:00. Bazel (İsveçrə) - Vitess (Hollandiya) (1:0)
22:00. Bröndbü (Danimarka) - Spartak (Subotiça, Serbiya) (2:0)
22:00. Düdelanj (Lüksemburq) - Legiya (Polşa) (2:1)
22:00. Jrinski (Bosniya və Herseqovina) - Ludoqorets (Bolqarıstan) (0:1)
22:15. Lex (Polşa) - Genk (Belçika) (0:2)
22:15. Maribor (Sloveniya) - Reyncers (Şotlandiya) (1:3)
22:30. Styaua (Rumıniya) - Hayduk (Xorvatiya) (0:0)
22:30. Feyenoord (Hollandiya) - Trençin (Slovakiya) (0:4)
22:30. Gent (Belçika) - Yagelloniya (Polşa) (1:0)
22:30. Partizan (Serbiya) - Nordsyelland (Danimarka) (2:1)
22:30. Rapid (Avstriya) - Slovan (Bratislava) (1:2)
22:45. Bordo (Fransa) - Mariupol (Ukrayna) (3:1)
22:45. Bernli (İngiltərə) - Başakşəhər (Türkiyə) (0:0)
22:45. Riyeka (Xorvatiya) - Sarpsborq (İsveç) (1:1)
22:45. Rusenborq (Norveç) - Kork Siti (İrlandiya) (2:0)
23:00. Valyur (İslandiya) - Şerif (Moldova) (0:1)
23:30. Braqa (Portuqaliya) - Zarya (Ukrayna) (1:1)

Tarix: 16 Avqust [09:39]
Oxunub: 91 dəfə
Müəllif: Aut.az

De Xea qərarını verdi

Aut.az

Kloppun yeganə səhvi "Liverpul"u çalışdırmasıdır - Runi

Aut.az

"Borussiya"dan 300 milyonluq müqavilə

Aut.az

"Yuventus"dan 400 min avroluq transfer

Aut.az

Mançini "Roma"da - Rəsmi

Aut.az

Hollandiya Futbolçular Birliyinin prezidenti oldu – Ukraynalı

aut.az

Neymar üçün "Real", "Yuventus" və "Bavariya" variantları

Aut.az

"Çelsi"nin formasında Rusiya bayrağı - FOTOLAR

Aut.az

"Tottenhem"dən "Atletiko"ya

Aut.az

Tunisli futbolçu rəsmən “Yuventus”da

Aut.az