“Qarabağ”ın rəqibi bəlli olur - BU GÜN

Bu gün Avropa Liqasında 3-cü təsnifat mərhələsinin cavab oyunları keçiriləcək.

Baş tutacaq 36 qarşılaşmanın ardından növbəti mərhələyə vəsiqə qazanan bütün kollektivlərin adına aydınlıq gələcək.

Çempionlar Liqasında mübarizəni dayandırdığı üçün Avroliqada mübarizə aparacaq Azərbaycan çempionu “Qarabağ”ın da pley-off mərhələsindəki rəqibi məhz bu gün bəlli olacaq. Ağdam klubu “Valyur” (İslandiya) - “Şerif” (Moldova) cütünün qalibi ilə üz-üzə gələcək. Bu komandalar arasındakı ilk oyunda moldovalılar minimal hesabla qalib gəliblər.

Avropa Liqası, 3-cü təsnifat mərhələsi, cavab oyunları

16 avqust

18:00. Kayrat (Qazaxıstan) - Siqma (Çexiya) (0:2)
19:00. Proqres (Lüksemburq) - Ufa (Rusiya) (1:2
19:30. AEK (Larnaka, Kipr) - Şturm (Avstriya) (2:0)
20:00. HJK (Finlandiya) - Olimpiya (Sloveniya) (0:3)
20:30. Universitatya (Krayova, Rumıniya) - Leyptsiq (Almaniya) (1:3)
20:30. Kopenhagen (Danimarka) - ÇSKA (Sofiya, Bolqarıstan) (2:1)
21:00. APOEL (Kipr) - Hapoel (Beer Şeva, İsrail) (2:2)
21:00. ÇFR Kluj (Rumıniya) - Alaşkert (Ermənistan) (2:0
21:00. Midtyulland (Danimarka) - TNS (Uels) (2:0)
21:00. Kukesi (Albaniya) - Torpedo (Kutaisi, Gürcüstan) (2:5)
21:00. Molde (Norveç) - Hibernian (Şotlandiya) (0:0)
21:00. Suduva (Litva) - Spartak (Latviya) (1:0)
21:00. Jalgiris (Latviya) - Sevilya (İspaniya) (0:1)
21:00. Zenit (Rusiya) - Dinamo (Minsk, Belarus) (0:4)
21:30. Lütsern (İsveçrə) - Olimpiakos (Yunanıstan) (0:4)
21:30. Makkabi (Təl-Əviv, İsrail) - Pünik (Ermənistan) 0:0
22:00. Dinamo (Brest, Belarus) - Apollon (Kipr) (0:4)
22:00. LASK (Avstriya) - Beşiktaş (Türkiyə) (0:1)
22:00. Atalanta (İtaliya) - Hapoel (Hayfa, İsrail) (4:1)
22:00. Bazel (İsveçrə) - Vitess (Hollandiya) (1:0)
22:00. Bröndbü (Danimarka) - Spartak (Subotiça, Serbiya) (2:0)
22:00. Düdelanj (Lüksemburq) - Legiya (Polşa) (2:1)
22:00. Jrinski (Bosniya və Herseqovina) - Ludoqorets (Bolqarıstan) (0:1)
22:15. Lex (Polşa) - Genk (Belçika) (0:2)
22:15. Maribor (Sloveniya) - Reyncers (Şotlandiya) (1:3)
22:30. Styaua (Rumıniya) - Hayduk (Xorvatiya) (0:0)
22:30. Feyenoord (Hollandiya) - Trençin (Slovakiya) (0:4)
22:30. Gent (Belçika) - Yagelloniya (Polşa) (1:0)
22:30. Partizan (Serbiya) - Nordsyelland (Danimarka) (2:1)
22:30. Rapid (Avstriya) - Slovan (Bratislava) (1:2)
22:45. Bordo (Fransa) - Mariupol (Ukrayna) (3:1)
22:45. Bernli (İngiltərə) - Başakşəhər (Türkiyə) (0:0)
22:45. Riyeka (Xorvatiya) - Sarpsborq (İsveç) (1:1)
22:45. Rusenborq (Norveç) - Kork Siti (İrlandiya) (2:0)
23:00. Valyur (İslandiya) - Şerif (Moldova) (0:1)
23:30. Braqa (Portuqaliya) - Zarya (Ukrayna) (1:1)

Tarix: 16 Avqust [09:39]
Oxunub: 64 dəfə
Müəllif: Aut.az

“Fənər”in prezidenti tarixə düşəcək - “Qalatasaray”ın stadionunda

Aut.az

Rusiya sanksiya tətbiq etdi - “Qarabağ”ın rəqibinin fəxri prezidentinə

Aut.az

Nurlan Novruzov oynadı

Aut.az

"Qalatasaray" "Fənərbaxça"ya qarşı - BU GÜN

Aut.az

Dəniz Yılmaz oynadı

Aut.az

Ayaz Quliyevin komandası 1/4 finalda

Aut.az

Şeydayevin komandası kubokla vidalaşdı

Aut.az

Ozan Can oynadı

Aut.az

Azarkeşlər oyun zamanı qapıçını və baş məşqçini vurdu - FOTOLAR

Aut.az

Arvadına 2 milyonluq "Gelandewagen" aldı

Aut.az