Avroliqada 43 oyun - BU GÜN

Bu gün Avropa Liqasında 1-ci təsnifat mərhələsinə yekun vurulacaq.

Azərbaycanın Avroliqadakı təmsilçiləri - “Neftçi”, “Qəbələ” və “Keşlə” də ilk rəqibləri ilə cavab görüşlərinə məhz bu gün çıxacaqlar.

Bu gün keçiriləcək oyunlardan sonra 2-ci təsnifat mərhələsinə vəsiqə qazanacaq bütün kollektivlərin adına aydınlıq gələcək.

Avropa Liqası, 1-ci təsnifat mərhələsi, cavab oyunları

17 iyul

Levski (Bolqarıstan) - Vaduts (Lixtenşteyn) 3:2 (ilk oyun 0:1)

Şkupi (Makedoniya) - Reyncers (Şotlandiya) 0:0 (0:2)

Honved (Macarıstan) - Rabotniçki (Makedoniya) 4:0 (1:2)

18 iyul

Jelezniçar (Bosniya və Herseqovina) - Trans (Estoniya) 3:1 (2:0)

19 iyul

17:00. Kayrat (Qazaxıstan) - Enqordani (Andorra) (3:0)
17:00. Tobol (Qazaxıstan) - Samtredia (Gürcüstan) (1:0
19:00. Dinamo (Minsk, Belarus) - Derri Siti (İrlandiya) (2:0)
19:00. Vitorul (Rumıniya) - Rasinq Yunion (Lüksemburq) (2:0)
19:00. Qandzasar (Ermənistan) - Lex (Polşa) (0:2)
19:00. İrtış (Qazaxıstan) - Trakai (Litva) (0:0)
19:00. Laçi (Albaniya) - Anortosis (Kipr) (1:2)
20:00. Qzira Yunayted (Malta) - Radniçki (Serbiya) (0:4)
20:00. Molde (Norveç) - Qlenavon (Şimali İrlandiya) (1:2)
20:00. Nomme Kalyu (Estoniya) - Styarnan (İslandiya) (0:3)
20:00. Slaviya (Bolqarıstan) - İlves (Finlandiya) (1:0)
20:30. Riqa (Latviya) - ÇSKA (Sofiya, Bolqarıstan) (0:1)
20:30. Slovan (Slovakiya) - Milsami (Moldova) (4:2)
21:00. AİK (İsveç) - Şemrok Rovers (İrlandiya) (1:0)
21:00. Apollon (Kipr) - Ştumbras (Litva) (0:1)
21:00. Dinamo (Tiflis, Gürcüstan) - Dunayska Streda (Slovakiya) (1:1)
21:00. Priştina (Kosovo) - Fola (Lüksemburq) (0:0)
21:00. Zarya (Moldova) - Qurnik (Polşa) (0:1)
21:00. Vardar (Makedoniya) - Pünik (Ermənistan) (0:1)
21:00. Haken (İsveç) - Liepaya (Latviya) (3:0)
21:00. Keşlə (Azərbaycan) - Baltsan (Malta) (1:4)
21:00. Makkabi (Təl-Əviv, İsrail) - Ferensvaroş (Macarıstan) (1:1)
21:00. Sarpsborq (İsveç) - Vestmannayar (İslandiya) (4:0)
21:00. Şaxtyor (Belarus) - Konnas Kuey (Uels) (3:1)
21:00. Jalgiris (Litva) - Klaksvik (Farer adaları) (2:1)
21:30. Nordsyelland (Danimarka) - Kliftonvill (Şimali İrlandiya) (1:0)
21:30. Proqres (Lüksemburq) - Qəbələ (Azərbaycan) (2:0)
21:45. Beytar (İsrail) - Çixura (Gürcüstan) (0:0)
22:00. Kopenhagen (Danimarka) - KuPS (Finlandiya) (1:0)
22:00. Luftetari (Albaniya) - Ventspils (Latviya) (0:5)
22:15. Sarayevo (Bosniya və Herseqovina) - Banants (Ermənistan) (2:1)
22:15. Maribor (Sloveniya) - Partizani (Albaniya) (1:0)
22:30. Titoqrad (Çernoqoriya) - B36 Torshavn (Farer adaları) (0:0)
22:30. Partizan (Serbiya) - Rudar (Monteneqro) (3:0)
22:30. Trençin (Slovakiya) - Buduçnost (Monteneqro) (2:0)
22:45. Kolreyn (Şimali İrlandiya) - Spartak (Serbiya) (1:1)
22:45. Dandalk (İrlandiya) - Levadiya (Estoniya) (1:0)
22:45. Runavik (Farer adaları) - Hibernian (Şotlandiya) (1:6)
22:45. Osiyek (Xorvatiya) - Petrokub (Moldova) (1:1)
22:45. Tre Fiori (San-Marino) - Rudar (Sloveniya) (0:7)
23:00. Domjale (Sloveniya) - Şiroki Briyeq (Bosniya və Herseqovina) (2:2)
23:00. Uypeşt (Macarıstan) - Neftçi (Azərbaycan) (1:3)
23:15. Hafnarfyordur (İslandiya) - Lahti (Finlandiya) (3:0)

Tarix: 19 İyul [10:43]
Oxunub: 37 dəfə
Müəllif: Aut.az

Almaniyanın ən sevimli futbol klubu: "Bavariya" deyil...

Aut.az

Şeydayev "11"i seçdi

Aut.az

O da Ərdoğanla görüşə görə karyerasını bitirir?

Aut.az

Türkiyə millisinin üzvü "Qalatasaray"da

Aut.az

Messi, Aquero və İquain milliyə çağırılmadı

Aut.az

Əzizov şans qazanmadı

Aut.az

“Traktorsazi”dən ilk qələbə

Aut.az

Ufuk Budak yenə ehtiyatda qaldı

Aut.az

Jervinyo "Parma"da

Aut.az

Mourinyo Abdullah Avcı ilə görüşdü

Aut.az