Avropa Liqasında 40 oyun - BU GÜN

Avropa Liqasında 1-ci təsnifat mərhələsinin oyunları davam edir.

Avroliqada iştirak edən Azərbaycan klubları da bu gün ilk oyunlarına çıxacaqlar. Təmsilçilərimizlə yanaşı, müxtəlif ölkələri təmsil edən klublar da yarışda mübarizəyə start verəcəklər.

Avropa Liqası, 1-ci təsnifat mərhələsi, ilk oyunlar

12 iyul

18:00 Pünik (Ermənistan) - Vardar (Makedoniya)
18:45 Ventspils (Latviya) - Luftetari (Albaniya)
19:00 Çixura (Gürcüstan) - Beytar (İsrail)
19:30 Rudar (Sloveniya) - Tre Fiori (San-Marino)
19:30 Partizani (Albaniya) - Maribor (Sloveniya)
20:00 Baltsan (Malta) - Keşlə (Azərbaycan)
20:00 Qəbələ (Azərbaycan) - Proqres (Lüksemburq)
20:00 İlves (Finlandiya) - Slaviya (Bolqarıstan)
20:00 Lahti (Finlandiya) - Hafnarfyordur (İslandiya)
20:00 KuPS (Finlandiya) - Kopenhagen (Danimarka)
20:00 Levadiya (Estoniya) - Dandalk (İrlandiya)
20:00 Trans (Estoniya) - Jelezniçar (Bosniya və Herseqovina)
20:00 Trakai (Litva) - İrtış (Qazaxıstan)
20:05 Liepaya (Latviya) - Haken (İsveç)
21:00 Neftçi (Azərbaycan) - Uypeşt (Macarıstan)
21:00 Anortosis (Kipr) - Laçi (Albaniya)
21:00 Konnak (Uels) - Şaxtyor (Belarus)
21:00 Derri (İrlandiya) - Dinamo (Minsk, Belarus)
21:00 Ferensvaroş (Macarıstan) - Makkabi (Təl-Əviv, İsrail)
21:00 Milsami (Moldova) - Slovan (Slovakiya)
21:00 Petrokub (Moldova) - Osiyek (Xorvatiya)
21:00 Stumbras (Litva) - Apollon (Kipr)
21:45 MOİK (Bolqarıstan) - Riqa (Latviya)
22:00 B36 Torshavn (Farer adaları) - Mladost (Monteneqro)
22:00 Qurnik (Polşa) - Zarya (Baltsi, Moldova)
22:00 Yunion (Lüksemburq) - Vitorul (Rumıniya)
22:00 Şiroki Briyeq (Bosniya və Herseqovina) - Domjale (Sloveniya)
22:00 Enqordani (Andorra) - Kayrat (Qazaxıstan)
22:00 Vestmannaeyar (İslandiya) - Sarpsborq (İsveç)
22:05 Şemrok Rovers (İrlandiya) - AİK (İsveç)
22:15 Rudar (Monteneqro) - Partizan (Serbiya)
22:30 Buduçnost (Monteneqro) - Trençin (Slovakiya)
22:45 Kliftonvill (Şimali İrlandiya) - Nordsyelland (Danimarka)
22:45 Hibernian (Şotlandiya) - Runavik (Farer adaları)
22:45 Lex (Polşa) - Qandzasar (Ermənistan)
22:45 Reyncers (Şotlandiya) - Şkupi (Makedoniya)
22:45 Spartak (Serbiya) - Kolreyn (Şimali İrlandiya)
23:00 Dunayska Ştreda (Slovakiya) - Dinamo (Tbilisi, Gürcüstan)
23:00 Radniçki (Serbiya) - Qzira Yunayted (Malta)
00:00 Styarnan (İslandiya) - Nomme Kalyu (Estoniya)

Tarix: 12 İyul [11:32]
Oxunub: 19 dəfə
Müəllif: Aut.az

"Real"dan "Tottenhem"li üçün 50 milyon

Aut.az

PSJ transfer bombasını partlatdı: 110 milyon avro

Aut.az

"Trabzonspor" iranlı futbolçu transfer etdi

Aut.az

"Qarabağ"ın rəqibi yeni hücumçu transfer etdi

Aut.az

“Milan”da yeni prezident

Aut.az

Ulduz futbolçu Adnan Oktarla "məzələndi" - "Əziz bəyə göndərin, baxsın" - FOTO

Aut.az

“Milan” əfv olundu

Aut.az

Ronaldudan inanılmaz addım: Dünya bu qədər

Aut.az

Messi hər kəsin önündə baş məşqçisini rəzil etdi

Aut.az

"Beşiktaş" qapıçısını 7 milyon avroya satdı

Aut.az