Avropa Liqasında 40 oyun - BU GÜN

Avropa Liqasında 1-ci təsnifat mərhələsinin oyunları davam edir.

Avroliqada iştirak edən Azərbaycan klubları da bu gün ilk oyunlarına çıxacaqlar. Təmsilçilərimizlə yanaşı, müxtəlif ölkələri təmsil edən klublar da yarışda mübarizəyə start verəcəklər.

Avropa Liqası, 1-ci təsnifat mərhələsi, ilk oyunlar

12 iyul

18:00 Pünik (Ermənistan) - Vardar (Makedoniya)
18:45 Ventspils (Latviya) - Luftetari (Albaniya)
19:00 Çixura (Gürcüstan) - Beytar (İsrail)
19:30 Rudar (Sloveniya) - Tre Fiori (San-Marino)
19:30 Partizani (Albaniya) - Maribor (Sloveniya)
20:00 Baltsan (Malta) - Keşlə (Azərbaycan)
20:00 Qəbələ (Azərbaycan) - Proqres (Lüksemburq)
20:00 İlves (Finlandiya) - Slaviya (Bolqarıstan)
20:00 Lahti (Finlandiya) - Hafnarfyordur (İslandiya)
20:00 KuPS (Finlandiya) - Kopenhagen (Danimarka)
20:00 Levadiya (Estoniya) - Dandalk (İrlandiya)
20:00 Trans (Estoniya) - Jelezniçar (Bosniya və Herseqovina)
20:00 Trakai (Litva) - İrtış (Qazaxıstan)
20:05 Liepaya (Latviya) - Haken (İsveç)
21:00 Neftçi (Azərbaycan) - Uypeşt (Macarıstan)
21:00 Anortosis (Kipr) - Laçi (Albaniya)
21:00 Konnak (Uels) - Şaxtyor (Belarus)
21:00 Derri (İrlandiya) - Dinamo (Minsk, Belarus)
21:00 Ferensvaroş (Macarıstan) - Makkabi (Təl-Əviv, İsrail)
21:00 Milsami (Moldova) - Slovan (Slovakiya)
21:00 Petrokub (Moldova) - Osiyek (Xorvatiya)
21:00 Stumbras (Litva) - Apollon (Kipr)
21:45 MOİK (Bolqarıstan) - Riqa (Latviya)
22:00 B36 Torshavn (Farer adaları) - Mladost (Monteneqro)
22:00 Qurnik (Polşa) - Zarya (Baltsi, Moldova)
22:00 Yunion (Lüksemburq) - Vitorul (Rumıniya)
22:00 Şiroki Briyeq (Bosniya və Herseqovina) - Domjale (Sloveniya)
22:00 Enqordani (Andorra) - Kayrat (Qazaxıstan)
22:00 Vestmannaeyar (İslandiya) - Sarpsborq (İsveç)
22:05 Şemrok Rovers (İrlandiya) - AİK (İsveç)
22:15 Rudar (Monteneqro) - Partizan (Serbiya)
22:30 Buduçnost (Monteneqro) - Trençin (Slovakiya)
22:45 Kliftonvill (Şimali İrlandiya) - Nordsyelland (Danimarka)
22:45 Hibernian (Şotlandiya) - Runavik (Farer adaları)
22:45 Lex (Polşa) - Qandzasar (Ermənistan)
22:45 Reyncers (Şotlandiya) - Şkupi (Makedoniya)
22:45 Spartak (Serbiya) - Kolreyn (Şimali İrlandiya)
23:00 Dunayska Ştreda (Slovakiya) - Dinamo (Tbilisi, Gürcüstan)
23:00 Radniçki (Serbiya) - Qzira Yunayted (Malta)
00:00 Styarnan (İslandiya) - Nomme Kalyu (Estoniya)

Tarix: 12 İyul [11:32]
Oxunub: 34 dəfə
Müəllif: Aut.az

ŞOK! - Hakimlərə fahişə təşkil edirmişlər

Aut.az

Ramil Şeydayev azarkeşlərə qarpız qonaqlığı verdi - FOTO

Aut.az

Mahmudovlu “Frankfurt” yenə uduzdu

Aut.az

Qızı ilə yatdığım üçün məni heyətə salmırdı

Aut.az

“Arsenal”ın baş məşqçisi istefa verdi

Aut.az

Vüqar Əsgərov üçün 45 dəqiqə

Aut.az

Dəniz Yılmaz oynamadı

Aut.az

Ufuk Budakdan məhsuldar ötürmə

Aut.az

Azərlə Ayazın klubları heç-heçəyə razılaşdı

Aut.az

"Traxtorsazi" mühüm qarşılaşmaya çıxır

Aut.az