Avroliqa: 2-ci mərhələnin cütləri

Bu gün Avropa Liqasında 1-ci və 2-ci təsnifat mərhələsinin püşkatma mərasimi keçirilib.

Avroliqanın 2-ci təsnifat mərhələsinin püşkatmasının nəticəsi belə olub:

Avropa Liqası, 2-ci təsnifat mərhələsi

Qlenavon (Şimali İrlandiya)/Molde (Norveç) - Anortosis (Kipr)/Laçi (Albaniya)

Banants (Ermənistan)/Sarayevo (Bosniya və Herseqovina) - Atalanta (İtaliya)

Birkirkara (Malta)/Klaksvik (Farer adaları)/Jalgiris (Litva) - Vaduts (Lixtenşteyn)/Levski (Sofiya, Bolqarıstan)

Enqordani (Andorra)/Folqor (San Marino)//Kayrat (Almatı, Qazaxıstan) - Alkmaar (Hollandiya)

Aberdin (Şotlandiya) - Bernli (İngiltərə)

Rudar (Çernoqoriya)/Partizan (Serbiya) - Sefn Druids (Uels)/Trakay (Litva)//İrtış (Qazaxıstan)

Baltsan (Malta)/KEŞLƏ (AZƏRBAYCAN) - Milsami (Moldova)/Slovan (Bratislava, Slovakiya)

Kliftonvill (Şimali İrlandiya)/Nordsyulland (Danimarka) - Şemrok Rovers (İrlandiya)/AİK (İsveç)

Rudar (Sloveniya)//Tre Fiori (San Marino)/Bala Taun (Uels) - Styaua (Buxarest, Rumıniya)

Hapoel (Hayfa, İsrail) - Laxti (Finlandiya)/Hafnarfyordur (İslandiya)

Levadiya (Estoniya)/Dandolk (İrlandiya) - AEK (Larnaka, Kipr)

Zarya (Beltsı, Moldova)/Qornik (Polşa) - Buduçnost (Çernoqoriya)/Trençin (Slovakiya)

Ferentsvaroş (Macarıstan)/Makkabi (Təl-Əviv, İsrail) - Radniçki (Serbiya)//Sent Culiya (Andorra)/Qzira Yunayted (Malta)

ÇSKA (Sofiya, Bolqarıstan)/Riqa (Latviya) - Admira Vakker (Avstriya)

Spartak (Subotiça, Serbiya)/Kolreyn (Şimali İrlandiya) - Sparta (Praqa, Çexiya)

Leyptsiq (Almaniya) – Liepaya (Latviya)/Hakken (İsveç)

Styarnan (İslandiya)/Nomme Kalyu (Estoniya) - Kopenhagen (Danimarka)/KuPS (Finlandiya)

Ufa (Rusiya) – Şiroki Briyeq (Bosniya və Herseqovina)/Domjale (Sloveniya)

Samtredia (Gürcüstan)/Tobol (Qazaxıstan) - Pünik (Ermənistan)/Vardar (Makedoniya)

Yagelloniya (Polşa) - Rio Ave (Portuqaliya)

LASK (Avstriya) - Lillestrom (Norveç)

Honved (Macarıstan)/Rabotniçki (Makedoniya) - Proqres (Lüksemburq)/QƏBƏLƏ (AZƏRBAYCAN)

Petrokub (Moldova)/Osiyek (Xorvatiya) - Reyncers (Şotlandiya)/Şkupi (Makedoniya)

Torshavn (Farer adaları)/Sent Cosef (Cəbəllütariq)//OFK (Çernoqoriya) - Beşiktaş (Türkiyə)

Dunayska Streda (Slovakiya)/Dinamo (Tbilisi, Gürcüstan) - Derri Siti (İrlandiya)/Dinamo (Minsk, Belarus)

Ventspils (Latviya)/Luftetari (Albaniya) – Bordo (Fransa)

Jelezniçar (Bosniya və Herseqovina)/Narva Trans (Estoniya) - Ştumbras (Litva)/Apollon (Limassol, Kipr)

Rasinq Yunion (Lüksemburq)/Viitorul (Rumıniya) - Vitess (Hollandiya)

Senkt Qallen (İsveçrə) - Vestmannaeyyar (İslandiya)/Sarpsborq (Norveç)

Dinamo (Brest, Belarus) - Atromitos (Yunanıstan)

Sevilya (İspaniya) - NEFTÇİ (AZƏRBAYCAN)/Uypeşt (Macarıstan)

Konnas Kuey (Uels)/Şaxtyor (Soliqorsk, Belarus) - Lex (Polşa)/Qandzasar (Ermənistan)

Haybernian (Şotlandiya)/NSİ Runavik (Farer adaları) - Asteras (Yunanıstan)

Çixura (Gürcüstan)/Beytar (İsrail) - Partizani (Albaniya)/Maribor (Sloveniya)

Genk (Belçika) - Fola Eş (Lüksemburq)//Europa (Cəbəllütariq)/Priştina (Kosovo)

Yurqaredn (İsveç) - Mariupol (Ukrayna)

Hayduk (Split, Xorvaiya) - İlves (Tampere, Finlandiya)/Slaviya (Sofiya, Bolqarıstan)

Tarix: 20 İyun [18:10]
Oxunub: 47 dəfə
Müəllif: Aut.az

Xorvatiya millisindən kənarlaşdırılan futbolçuya gümüş medal veriləcək

Aut.az

Millimizin üzvü Braziliya klubunda

Aut.az

Azərbaycanlı hakim Hollandiya - Almaniya matçına təyinat alıb

Aut.az

“Fənərbaxça”nın arzusu ürəyində qaldı

Aut.az

Premyer Liqa klubundan 20 milyonluq transfer

Aut.az

Canfranko Zola "Çelsi"də

Aut.az

Futbol tarixinin ən bahalı müdafiçi transferi

Aut.az

Venesuela yığmasının forvardı İtaliya A Seriyasında

Aut.az

1 il yaşıl meydanlardan uzaq qalacaq

Aut.az

Yaya Ture “Beşiktaş”?

Aut.az