Avroliqa: 2-ci mərhələnin cütləri

Bu gün Avropa Liqasında 1-ci və 2-ci təsnifat mərhələsinin püşkatma mərasimi keçirilib.

Avroliqanın 2-ci təsnifat mərhələsinin püşkatmasının nəticəsi belə olub:

Avropa Liqası, 2-ci təsnifat mərhələsi

Qlenavon (Şimali İrlandiya)/Molde (Norveç) - Anortosis (Kipr)/Laçi (Albaniya)

Banants (Ermənistan)/Sarayevo (Bosniya və Herseqovina) - Atalanta (İtaliya)

Birkirkara (Malta)/Klaksvik (Farer adaları)/Jalgiris (Litva) - Vaduts (Lixtenşteyn)/Levski (Sofiya, Bolqarıstan)

Enqordani (Andorra)/Folqor (San Marino)//Kayrat (Almatı, Qazaxıstan) - Alkmaar (Hollandiya)

Aberdin (Şotlandiya) - Bernli (İngiltərə)

Rudar (Çernoqoriya)/Partizan (Serbiya) - Sefn Druids (Uels)/Trakay (Litva)//İrtış (Qazaxıstan)

Baltsan (Malta)/KEŞLƏ (AZƏRBAYCAN) - Milsami (Moldova)/Slovan (Bratislava, Slovakiya)

Kliftonvill (Şimali İrlandiya)/Nordsyulland (Danimarka) - Şemrok Rovers (İrlandiya)/AİK (İsveç)

Rudar (Sloveniya)//Tre Fiori (San Marino)/Bala Taun (Uels) - Styaua (Buxarest, Rumıniya)

Hapoel (Hayfa, İsrail) - Laxti (Finlandiya)/Hafnarfyordur (İslandiya)

Levadiya (Estoniya)/Dandolk (İrlandiya) - AEK (Larnaka, Kipr)

Zarya (Beltsı, Moldova)/Qornik (Polşa) - Buduçnost (Çernoqoriya)/Trençin (Slovakiya)

Ferentsvaroş (Macarıstan)/Makkabi (Təl-Əviv, İsrail) - Radniçki (Serbiya)//Sent Culiya (Andorra)/Qzira Yunayted (Malta)

ÇSKA (Sofiya, Bolqarıstan)/Riqa (Latviya) - Admira Vakker (Avstriya)

Spartak (Subotiça, Serbiya)/Kolreyn (Şimali İrlandiya) - Sparta (Praqa, Çexiya)

Leyptsiq (Almaniya) – Liepaya (Latviya)/Hakken (İsveç)

Styarnan (İslandiya)/Nomme Kalyu (Estoniya) - Kopenhagen (Danimarka)/KuPS (Finlandiya)

Ufa (Rusiya) – Şiroki Briyeq (Bosniya və Herseqovina)/Domjale (Sloveniya)

Samtredia (Gürcüstan)/Tobol (Qazaxıstan) - Pünik (Ermənistan)/Vardar (Makedoniya)

Yagelloniya (Polşa) - Rio Ave (Portuqaliya)

LASK (Avstriya) - Lillestrom (Norveç)

Honved (Macarıstan)/Rabotniçki (Makedoniya) - Proqres (Lüksemburq)/QƏBƏLƏ (AZƏRBAYCAN)

Petrokub (Moldova)/Osiyek (Xorvatiya) - Reyncers (Şotlandiya)/Şkupi (Makedoniya)

Torshavn (Farer adaları)/Sent Cosef (Cəbəllütariq)//OFK (Çernoqoriya) - Beşiktaş (Türkiyə)

Dunayska Streda (Slovakiya)/Dinamo (Tbilisi, Gürcüstan) - Derri Siti (İrlandiya)/Dinamo (Minsk, Belarus)

Ventspils (Latviya)/Luftetari (Albaniya) – Bordo (Fransa)

Jelezniçar (Bosniya və Herseqovina)/Narva Trans (Estoniya) - Ştumbras (Litva)/Apollon (Limassol, Kipr)

Rasinq Yunion (Lüksemburq)/Viitorul (Rumıniya) - Vitess (Hollandiya)

Senkt Qallen (İsveçrə) - Vestmannaeyyar (İslandiya)/Sarpsborq (Norveç)

Dinamo (Brest, Belarus) - Atromitos (Yunanıstan)

Sevilya (İspaniya) - NEFTÇİ (AZƏRBAYCAN)/Uypeşt (Macarıstan)

Konnas Kuey (Uels)/Şaxtyor (Soliqorsk, Belarus) - Lex (Polşa)/Qandzasar (Ermənistan)

Haybernian (Şotlandiya)/NSİ Runavik (Farer adaları) - Asteras (Yunanıstan)

Çixura (Gürcüstan)/Beytar (İsrail) - Partizani (Albaniya)/Maribor (Sloveniya)

Genk (Belçika) - Fola Eş (Lüksemburq)//Europa (Cəbəllütariq)/Priştina (Kosovo)

Yurqaredn (İsveç) - Mariupol (Ukrayna)

Hayduk (Split, Xorvaiya) - İlves (Tampere, Finlandiya)/Slaviya (Sofiya, Bolqarıstan)

Tarix: 20 İyun [18:10]
Oxunub: 89 dəfə
Müəllif: Aut.az

“Fənər”in prezidenti tarixə düşəcək - “Qalatasaray”ın stadionunda

Aut.az

Rusiya sanksiya tətbiq etdi - “Qarabağ”ın rəqibinin fəxri prezidentinə

Aut.az

Nurlan Novruzov oynadı

Aut.az

"Qalatasaray" "Fənərbaxça"ya qarşı - BU GÜN

Aut.az

Dəniz Yılmaz oynadı

Aut.az

Ayaz Quliyevin komandası 1/4 finalda

Aut.az

Şeydayevin komandası kubokla vidalaşdı

Aut.az

Ozan Can oynadı

Aut.az

Azarkeşlər oyun zamanı qapıçını və baş məşqçini vurdu - FOTOLAR

Aut.az

Arvadına 2 milyonluq "Gelandewagen" aldı

Aut.az