Avropa Liqası: 1-ci təsnifat mərhələsinin bütün cütləri

Avropa Liqasında 2018/2019 mövsümünün ilk püşkatması keçirilib. 

Azərbaycan klubları - “Qəbələ”, “Neftçi” və “Keşlə” ilə yanaşı, Avropanın digər komandaları da püşk nəticəsində rəqiblərini tanıyıblar:

Avropa Liqası, 1-ci təsnifat mərhələsi

Styarnan (İslandiya) - Nomme Kalyu (Estoniya) 
Dunayska Streda (Slovakiya) - Dinamo (Tbilisi, Gürcüstan) 
Rasinq Yunion (Lüksemburq) - Vitorul (Rumıniya) 
Derri Siti (İrlandiya) - Dinamo (Minsk, Belarus) 
Şemrok Rovers (İrlandiya) - AIK (İsveç) 
Banants (Ermənistan) - Sarayevo (Bosniya və Herseqovina) 
Baltsan (Malta) - Keşlə (Azərbaycan) 
İlves (Tampere, Finlandiya) - Slaviya (Sofiya, Bolqarıstan) 
Ştumbras (Litva) - Apollon (Limassol, Kipr) 
Samtredia (Gürcüstan) - Tobol (Qazaxıstan) 
Torshavn (Farer adaları)/Sent Cosef (Cəbəllütariq) - OFK (Çernoqoriya) 
Konnas Kuey (Uels) - Şaxtyor (Soliqorsk, Belarus) 
Enqordani (Andorra)/Folqor (San Marino) - Kayrat (Almatı, Qazaxıstan) 
Honved (Macarıstan) - Rabotniçki (Makedoniya) 
Birkirkara (Malta)/Klaksvik (Farer adaları) - Jalgiris (Litva) 
Şiroki Briyeq (Bosniya və Herseqovina) - Domjale (Sloveniya) 
Partizani (Albaniya) - Maribor (Sloveniya) 
Zarya (Beltsı, Moldova) - Qornik (Polşa) 
Laxti (Finlandiya) - Hafnarfyordur (İslandiya) 
Petrokub (Moldova) - Osiyek (Xorvatiya) 
Rudar (Çernoqoriya) - Partizan (Serbiya) 
Fola Eş (Lüksemburq) - Europa (Cəbəllütariq)/Priştina (Kosovo) 
Reyncers (Şotlandiya) - Şkupi (Makedoniya) 
Neftçi (Azərbaycan) - Uypeşt (Macarıstan) 
Spartak (Subotiça, Serbiya) - Kolreyn (Şimali İrlandiya) 
Ventspils (Latviya) - Luftetari (Albaniya) 
Anortosis (Kipr) - Laçi (Albaniya)
ÇSKA (Sofiya, Bolqarıstan) - Riqa (Latviya) 
Qlenavon (Şimali İrlandiya) - Molde (Norveç) 
Proqres (Lüksemburq) - Qəbələ (Azərbaycan) 
Buduçnost (Çernoqoriya) - Trençin (Slovakiya) 
Pünik (Ermənistan) - Vardar (Makedoniya) 
Kliftonvil (Şimali İrlandiya) - Nordsyelland (Danimarka) 
Ferentsvaroş (Macarıstan) - Makkabi (Təl-Əviv, İsrail) 
Milsami (Moldova) - Slovan (Bratislava, Slovakiya) 
Radniçki (Serbiya) - Sent Culiya (Andorra)/Qzira Yunayted (Malta) 
Hibernian (Şotlandiya) - NSİ Runavik (Farer adaları) 
Lex (Polşa) - Qandzasar (Ermənistan) 
Rudar (Sloveniya) - Tre Fiori (San Marino)/Bala Taun (Uels) 
Çixura (Gürcüstan) - Beytar (İsrail) 
Levadiya (Estoniya) - Dandolk (İrlandiya) 
Vaduts (Lixtenşteyn) - Levski (Sofiya, Bolqarıstan) 
Vestmannaeyyar (İslandiya) - Sarpsborq (Norveç) 
Jelezniçar (Bosniya və Herseqovina) - Narva Trans (Estoniya) 
Kopenhagen (Danimarka) - KuPS (Finlandiya) 
Kevn Druids (Uels)/Trakay (Litva) - İrtış (Qazaxıstan) 
Liepaya (Latviya) - Hakken (İsveç)

Tarix: 20 İyun [16:00]
Oxunub: 57 dəfə
Müəllif: Aut.az

Son xəbərdarlıq

Aut.az

“Sizi pul birləşdirir”

Aut.az

Rəhbərliyin səbri daşmaq üzrədir

Aut.az

Abramoviç “Çelsi”ni neçəyə satacağını açıqladı

Aut.az

Əliyev akademiyanın baş məşqçisi oldu

Aut.az

“Qarabağ”ın rəqibi razılaşdı

Aut.az

“Qarabağ”ın rəqibi erməni futbolçusunu da itirdi

Aut.az

Məşhur futbolçunun 6 həftədə 3 uşağı doğuldu, ölkə qarışdı - FOTO

Aut.az

“Akhisarspor”da yeni baş məşqçi

Aut.az

“Qarabağ”ın rəqibi ilk məğlubiyyətini aldı

Aut.az