Avropa Liqası: 1-ci təsnifat mərhələsinin bütün cütləri

Avropa Liqasında 2018/2019 mövsümünün ilk püşkatması keçirilib. 

Azərbaycan klubları - “Qəbələ”, “Neftçi” və “Keşlə” ilə yanaşı, Avropanın digər komandaları da püşk nəticəsində rəqiblərini tanıyıblar:

Avropa Liqası, 1-ci təsnifat mərhələsi

Styarnan (İslandiya) - Nomme Kalyu (Estoniya) 
Dunayska Streda (Slovakiya) - Dinamo (Tbilisi, Gürcüstan) 
Rasinq Yunion (Lüksemburq) - Vitorul (Rumıniya) 
Derri Siti (İrlandiya) - Dinamo (Minsk, Belarus) 
Şemrok Rovers (İrlandiya) - AIK (İsveç) 
Banants (Ermənistan) - Sarayevo (Bosniya və Herseqovina) 
Baltsan (Malta) - Keşlə (Azərbaycan) 
İlves (Tampere, Finlandiya) - Slaviya (Sofiya, Bolqarıstan) 
Ştumbras (Litva) - Apollon (Limassol, Kipr) 
Samtredia (Gürcüstan) - Tobol (Qazaxıstan) 
Torshavn (Farer adaları)/Sent Cosef (Cəbəllütariq) - OFK (Çernoqoriya) 
Konnas Kuey (Uels) - Şaxtyor (Soliqorsk, Belarus) 
Enqordani (Andorra)/Folqor (San Marino) - Kayrat (Almatı, Qazaxıstan) 
Honved (Macarıstan) - Rabotniçki (Makedoniya) 
Birkirkara (Malta)/Klaksvik (Farer adaları) - Jalgiris (Litva) 
Şiroki Briyeq (Bosniya və Herseqovina) - Domjale (Sloveniya) 
Partizani (Albaniya) - Maribor (Sloveniya) 
Zarya (Beltsı, Moldova) - Qornik (Polşa) 
Laxti (Finlandiya) - Hafnarfyordur (İslandiya) 
Petrokub (Moldova) - Osiyek (Xorvatiya) 
Rudar (Çernoqoriya) - Partizan (Serbiya) 
Fola Eş (Lüksemburq) - Europa (Cəbəllütariq)/Priştina (Kosovo) 
Reyncers (Şotlandiya) - Şkupi (Makedoniya) 
Neftçi (Azərbaycan) - Uypeşt (Macarıstan) 
Spartak (Subotiça, Serbiya) - Kolreyn (Şimali İrlandiya) 
Ventspils (Latviya) - Luftetari (Albaniya) 
Anortosis (Kipr) - Laçi (Albaniya)
ÇSKA (Sofiya, Bolqarıstan) - Riqa (Latviya) 
Qlenavon (Şimali İrlandiya) - Molde (Norveç) 
Proqres (Lüksemburq) - Qəbələ (Azərbaycan) 
Buduçnost (Çernoqoriya) - Trençin (Slovakiya) 
Pünik (Ermənistan) - Vardar (Makedoniya) 
Kliftonvil (Şimali İrlandiya) - Nordsyelland (Danimarka) 
Ferentsvaroş (Macarıstan) - Makkabi (Təl-Əviv, İsrail) 
Milsami (Moldova) - Slovan (Bratislava, Slovakiya) 
Radniçki (Serbiya) - Sent Culiya (Andorra)/Qzira Yunayted (Malta) 
Hibernian (Şotlandiya) - NSİ Runavik (Farer adaları) 
Lex (Polşa) - Qandzasar (Ermənistan) 
Rudar (Sloveniya) - Tre Fiori (San Marino)/Bala Taun (Uels) 
Çixura (Gürcüstan) - Beytar (İsrail) 
Levadiya (Estoniya) - Dandolk (İrlandiya) 
Vaduts (Lixtenşteyn) - Levski (Sofiya, Bolqarıstan) 
Vestmannaeyyar (İslandiya) - Sarpsborq (Norveç) 
Jelezniçar (Bosniya və Herseqovina) - Narva Trans (Estoniya) 
Kopenhagen (Danimarka) - KuPS (Finlandiya) 
Kevn Druids (Uels)/Trakay (Litva) - İrtış (Qazaxıstan) 
Liepaya (Latviya) - Hakken (İsveç)

Tarix: 20 İyun [16:00]
Oxunub: 38 dəfə
Müəllif: Aut.az

Xorvatiya millisindən kənarlaşdırılan futbolçuya gümüş medal veriləcək

Aut.az

Millimizin üzvü Braziliya klubunda

Aut.az

Azərbaycanlı hakim Hollandiya - Almaniya matçına təyinat alıb

Aut.az

“Fənərbaxça”nın arzusu ürəyində qaldı

Aut.az

Premyer Liqa klubundan 20 milyonluq transfer

Aut.az

Canfranko Zola "Çelsi"də

Aut.az

Futbol tarixinin ən bahalı müdafiçi transferi

Aut.az

Venesuela yığmasının forvardı İtaliya A Seriyasında

Aut.az

1 il yaşıl meydanlardan uzaq qalacaq

Aut.az

Yaya Ture “Beşiktaş”?

Aut.az