"DÇ-2018": mundialın təqvimi

Aut.Az iyunun 14-də Rusiyada start götürəcək dünya çempionatının təqvimini təqdim edir:
 
A qrupu
1-ci tur
 
14 iyun
19:00. Rusiya – Səudiyyə Ərəbistanı
 
15 iyun
16:00. Misir – Uruqvay
 
2-ci tur
 
19 iyun
22:00. Rusiya – Misir
 
20 iyun
19:00. Uruqvay – Səudiyyə Ərəbistanı
 
3-cü tur
 
25 iyun
18:00. Uruqvay – Rusiya
18:00. Səudiyyə Ərəbistanı – Misir
 
B qrupu
1-ci tur
 
15 iyun
19:00. Mərakeş – İran
22:00. Portuqaliya – İspaniya
 
2-ci tur
 
20 iyun
16:00. Portuqaliya – Mərakeş
22:00. İran – İspaniya
 
3-cü tur
 
25 iyun
22:00. İran – Portuqaliya
22:00. İspaniya – Mərakeş
 
C qrupu
1-ci tur
 
16 iyun
14:00. Fransa – Avstraliya
20:00. Peru – Danimarka
 
2-ci tur
 
21 iyun
16:00. Danimarka – Avstraliya
19:00. Fransa – Peru
 
3-cü tur
 
26 iyun
18:00. Danimarka – Fransa
18:00. Avstraliya – Peru
 
D qrupu
1-ci tur
 
16 iyun
17:00. Argentina – İslandiya
23:00. Xorvatiya – Nigeriya
 
2-ci tur
 
21 iyun
22:00. Argentina – Xorvatiya
 
22 iyun
19:00. Nigeriya – İslandiya
 
3-cü tur
 
26 iyun
22:00. Nigeriya – Argentina
22:00. İslandiya – Xorvatiya
 
E qrupu
1-ci tur
 
17 iyun
16:00. Kosta-Rika – Serbiya
22:00. Braziliya – İsveçrə
 
2-ci tur
 
22 iyun
16:00. Brazilya – Kosta-Rika
22:00. İsveçrə - Serbiya
 
3-cü tur
 
27 iyun
22:00. Braziliya – Serbiya
22:00. İsveçrə - Kosta-Rika
 
F qrupu
1-ci tur
 
17 iyun
19:00. Almaniya – Meksika
 
18 iyun
16:00. İsveç – Cənubi Koreya
 
2-ci tur
 
23 iyun
19:00. Cənubi Koreya – Meksika
22:00. Almaniya – İsveç
 
3-cü tur
 
27 iyun
18:00. Meksika – İsveç
18:00. Cənubi Koreya – Almaniya
 
G qrupu
1-ci tur
 
18 iyun
19:00. Belçika – Panama
22:00. Tunis – İngiltərə
 
2-ci tur
 
23 iyun
16:00. Belçika – Tunis
 
24 iyun
16:00. İngiltərə – Panama
 
3-cü tur
 
28 iyun
22:00. İngiltər – Belçika
22:00. Panama – Tunis
 
H qrupu
1-ci tur
 
19 iyun
16:00. Kolumbiya – Yaponiya
19:00. Polşa – Seneqal
 
2-ciI tur
 
24 iyun
19:00. Yaponiya – Seneqal
22:00. Polşa – Kolumbiya
 
3-cü tur
 
28 iyun
18:00. Seneqal – Kolumbiya
18:00. Yaponiya – Polşa. Volqoqrad
 
1/8 final mərhələsi
 
30 iyun
18:00. C qrupunun 1-cisi – D qrupunun 2-cisi
22:00. A qrupunun 1 – B qrupunun 2-cisi
 
1 iyul
18:00. B qrupunun 1-cisi – A qrupunun 2-cisi
22:00. D qrupunun 1-cisi – C qrupunun 2-cisi
 
2 iyul
18:00. E qrupunun 1-cisi – F qrupunun 2-cisi
22:00. G qrupunun 1-cisi – H qrupunun 2-cisi
 
3 iyul
18:00. F qrupunun 1-cisi – E qrupunun 2-cisi
22:00. H qrupunun 1-cisi – G qrupunun 2-cisi
 
1/4 final mərhələsi
 
6 iyul
18:00. A1/B2 cütünün qalibi – C1/D2 cütünün qalibi
22:00. E1/F2 cütünün qalibi – G1/H2 cütünün qalibi
 
7 iyul
18:00. F1/E2 cütünün qalibi – H1/G2 cütünün qalibi
22:00. B1/A2 cütünün qalibi – D1/C2 cütünün
 
Yarımfinal mərhələsi
 
10 iyul
22:00. 1-ci cütün qalibi - 2-ci cütün qalibi
 
11 iyul
22:00. 3-cü cütün qalibi - 4-cü cütün qalibi
 
3-cü yer uğrunda oyun
 
14 iyul
18:00. 1-ci cütün məğlubu – 2-ci cütün məğlubu
 
Final
 
15 iyul
19:00. 1-ci cütün qalibi - 2-ci cütün qalibi
 
Qeyd edək ki, oyunların başlama saatı Bakı vaxtı ilə göstərilib.
Tarix: 12 İyun [20:00]
Oxunub: 203 dəfə
Müəllif: Aut.az

Federasiyada yeni prezident

Aut.az

“Qəbələ”nin sabiq futbolçusu separatçılıqda ittiham olunur - FOTOLAR

Aut.az

"Real"ın yeni baş məşqçisinin kimliyi ilə bağlı şok iddia

Aut.az

Məşhur futbolçunun sevgilisi evli çıxdı - FOTO

Aut.az

Futbolçu məşq vaxtı yatdığı üçün komandadan qovuldu

Aut.az

Kokorin və Mamayev təcridxanada tualet yuyur

Aut.az

"Qarabağ"la oyunöncəsi "Vorskla"da maaş problemi

Aut.az

Emmanuel Adebayor millinin heyətindən uzaqlaşdırıldı

Aut.az

“Spartak" baş məşqçini qovdu

Aut.az

Vüqar Əsgərovdan daha bir qol

Aut.az