Avroliqada 1/16 finalçılar müəyyənləşir - BU GÜN

 

Bu gün Avropa Liqasında qrup mərhələsinə yekun vurulacaq.

Keçiriləcək 24 qarşılaşmadan sonra 1/16 finala yüksələn bütün komandalar müəyyənləşəcək.

Qeyd edək ki, artıq 16 komanda növbəti mərhələyə vəsiqəni təmin edib. Bunlar "Vilyarreal”, “Dinamo” (Kiyev), “Partizan”, “Braqa”, “Milan”, “Atalanta”, “Lion”, “Styaua”, “Viktoriya”, “Arsenal”, “Zalsburq”, “Ostersun”, “Latsio”, “Nitsa”, “Zenit” və “Real Sosyedad”dır.



7 dekabr

Avropa Liqası

VI tur

 
A qrupu

22:00. “Slaviya” – “Astana”

22:00. “Vilyareal” – “Makkabi”


 
1.
Vilyarreal
5
3
2
0
10:5
11
2.
Slavia
5
2
2
1
6:5
8
3.
Astana
5
2
1
2
9:7
7
4.
Makkabi
5
0
1
4
0:8
1


B qrupu

22:00. “Dinamo Kiyev” – “Partizan”

22:00. “Yanq Boyz” – “Skenderbeu”


 
1.
Dinamo K.
5
3
1
1
9:6
10
2.
Partizan
5
2
2
1
7:5
8
3.
Skenderbeu
5
1
2
2
5:8
5
4.

Yanq Boyz
5
0
3
2
3:5
4


C qrupu

22:00. “Hoffenhaym” – “Ludoqorets”

22:00. “Başakşəhər” – “Braqa”


 
1.
Braqa 
5
3
1
1
8:6
10
2.
Ludoqorets
5
2
2
1
6:4
8
3.
Başaksehir
5
1
2
2
5:7
5
4.
Hoffenhaym
5
1
1
3
7:9
4


D qrupu

22:00. “Austria” – AEK

22:00. “Riyeka” – “Milan”

 
1.
Milan
5
3
2
0
13:4
11
2.
AEK
5
1
4
0
6:5
7
3.
Riyeka
5
1
1
3
9:12
4
4.
Austriya
5
1
1
3
9:16
4


E qrupu

22:00. “Apollon” – “Everton”

22:00. “Atalanta” – “Lion”


 
1.
Atalanta
5
3
2
0
13:4
11
2.
Lion
5
3
2
0
11:3
11
3.
Apollon
5
0
3
2
6:11
3
4.
Everton
5
0
1
4
4:15
1


F qrupu

22:00. “Kopenhagen” – “Şerif”

22:00. “Zlin” – “Lokomotiv”


 
1.
Şerif
5
2
3
0
4:2
9
2.
Lokomotiv
5
2
2
1
7:4
8
3.
Kopenhagen
5
1
3
1
5:3
6
4.
Zlin
5
0
2
3
1:8
2

G qrupu

00:05. “Styaua” – “Luqano”

00:05. “Hapoel” – “Viktoriya”


 
1.
Styaua
5
3
1
1
8:5
10
2.
Viktoriya
5
3
0
2
11:8
9
3.
Luqano
5
2
0
3
7:10
6
4.
Hapoel
5
1
1
3
5:8
4


 
H qrupu

00:05. “Arsenal” – BATE

00:05. “Srvena Zvezda” – “Köln”


 
1.
Arsenal
5
3
1
0
8:4
10
2.
Srvena Zvezda
5
1
3
1
2:2
6
3.
Köln
5
2
0
3
7:7
6
4.
BATE
5
1
2
2
6:10
5



I qrupu

00:05. “Marsel” – “Zalsburq”

00:05. “Gimarayş” – “Konyaspor”


 
1.
Salzburg
5
3
2
0
7:1
11
2.
Marsel
5
2
1
2
4:3
7
3.
Konyaspor
5
1
2
2
3:5
5
4.
Gimaraynş
5
1
1
1
4:8
4

J qrupu

00:05. “Herta” – “Ostersuns”

00:05. “Zarya” – “Atletik”


 
1.
Ostersunds
5
3
1
1
7:3
10
2.
Atletik
5
2
2
1
6:5
8
3.
Zorya
5
2
0
3
3:7
5
4.
Herta
5
1
1
3
5:6
4



K qrupu

00:05. “Vitess” – “Nitsa”

00:05. “Zulte-Veragem” – “Latsio”


 
1.
Latsio
5
4
1
0
10:4
13
2.
Nitsa
5
3
0
2
12:8
9
3.
Varegem
5
1
1
3
5:11
4
4.
Vitess
5
0
2
3
4:10
2



L qrupu

00:05. “Vardar” – “Rosenborq”

00:05. “Real Sosyedad” – “Zenit”


 
1.
Zenit
5
4
1
0
14:4
13
2.
Real Sosyedad
5
4
0
1
15:3
12
3.
Rusenborq
5
1
1
3
5:10
3
4.
Vardar
5
0
0
5
5:16
0
 
Tarix: 7 Dekabr [12:20]
Oxunub: 23 dəfə
Müəllif: Aut.az

"Beşiktaş" Miloşoviçlə yolları ayırdı

Aut.az

Hakimin burnunu dişləyən futbolçu həbs olundu!

Aut.az

“Vilyareal”dan "Atletiko"ya

Aut.az

KONKAKAF-ın ən yaxşısı - “Real”lı oldu

Aut.az

Ən çox maaş alan məşqçilər

Aut.az

Azarkeşlər sosial şəbəkələrdə COŞDU - "Qalatasaray"ın baş məşqçisini yerdən-yerə vurdular - FOTOLAR

Aut.az

Türkiyədə möhtəşəm pankart: Qüds bizimdir - FOTO

Aut.az

"Beşiktaş"ın transfer boması: 56 milyonluq ulduz gəlir

Aut.az

"Fatih Terim "Qalatasaray"a gəlməlidir" - Dilmən

Aut.az

Şenol Günəşdən Arda Turan açıqlaması

Aut.az