“Konyaspor”un ev, “Başakşəhər”in səfər sınağı - BU GÜN

Bu gün Avropa Liqasının qrup mərhələsində III turun oyunları keçiriləcək. 12 qrupda yer alan 48 komanda növbəti matçlarına çıxacaqlar.

 

 

Avropa Liqası

Qrup mərhələsi

III tur, 19 oktyabr

 

G qrupu

 

21:00. “Hapoel” – “Styaua”

21:00. “Luqano” – “Viktoriya”

 

 

1.

Styaua

2

2

0

0

5-1

6

2.

Viktoriya

2

1

0

1

3-4

3

3.

Hapoel

2

1

0

1

3-4

3

4.

Luqano

2

0

0

2

2-4

0

 

H qrupu

 

21:00. BATE – “Köln”

21:00. “Srvena Zvezda” – “Arsenal”

 

 

1.

Arsenal

2

2

0

0

7-3

6

2.

Srevana Zvezda

2

1

1

0

2-1

4

3.

BATE

2

0

1

1

3-5

1

4.

Köln

2

0

0

2

1-4

0

 

 

İ qrupu

 

21:00. “Konyaspor” – “Zalsburq”

21:00. “Marsel” – “Gimaraynş”

 

 

1.

Zalsburq

2

1

1

0

2-1

4

2.

Marsel

2

1

0

1

1-1

3

3.

Konyaspor

2

1

0

1

2-2

3

4.

Gimaraynş

2

0

1

1

2-3

1

 

J qrupu

 

21:00. “Ostersun” – “Atletik”

21:00. “Zarya” – “Herta”

 

 

1.

Ostersun

2

2

0

0

3-0

6

2.

Zarya

2

1

0

1

1-2

3

3.

Herta

2

0

1

1

0-1

1

4.

Atletik

2

0

1

1

0-1

1

 

K qrupu

 

21:00. “Nitsa” – “Latsio”

21:00. “Sulte Veragem” – “Vitess”

 

 

1.

Nitsa

2

2

0

0

8-1

6

2.

Latsio

2

2

0

0

5-2

6

3.

Vitess

2

0

0

2

2-6

0

4.

Sulte Veragem

2

0

0

2

1-7

0

 

L qrupu

 

21:00. “Vardar” – “Real Sosyedad”

21:00. “Zenit” – “Rosenborq”

 

 

1.

Zenit

2

2

0

0

8-1

6

2.

Real Sosyedad

2

1

0

1

5-3

3

3.

Rusenborq

2

1

0

1

3-5

3

4.

Vardar

2

0

0

2

1-8

0

 

A qrupu

 

19:00. “Astana” – “Makkabi”

23:05. “Vilyareal” – “Slaviya”

 

 

1.

Vilyareal

2

1

1

0

3-1

4

2.

Slaviya

2

1

1

0

2-1

4

3.

Makkabi 

2

0

1

1

0-1

1

4.

Astana

2

0

1

1

2-4

1

 

B qrupu

 

23:05. “Dinamo” – “Yanq Boys”

23:05. “Skenderbeu” – “Partizan”

 

1.

Dinamo K

2

2

0

0

6-3

6

2.

Yanq Boyz

2

0

2

0

2-2

2

3.

Partizan

2

0

1

1

3-4

1

4.

Skenderbeu

2

0

1

1

2-4

1

 

C qrupu

 

23:05. “Braqa” – “Ludoqorets”

23:05. “Hoffenhaym” – “Başakşəhər”

 

1.

Braqa

2

2

0

0

4-2

6

2.

Lüdoqorets

2

1

1

0

2-1

4

3.

Başakşəhər

2

0

1

1

1-2

1

4.

Hoffenhaym

2

0

0

2

2-4

0

 

D qrupu

 

23:05. “Milan” – AEK

23:05. “Austriya” – “Riyeka”

 

 

1.

Milan

2

2

0

0

8-3

6

2.

AEK

2

1

1

0

4-3

4

3.

Austria

2

0

1

1

3-7

1

4.

Riyeka

2

0

0

2

3-5

0

 

E qrupu

 

23:05. “Atalanta” – “Apollon”

23:05. “Everton” – “Lion”

 

1.

Atalanta

2

1

1

0

4-1

4

2.

Lion

2

0

2

0

2-2

2

3.

Apollon

2

0

2

0

3-3

2

4.

Everton

2

0

1

1

2-5

1

 

F qrupu

 

23:05. “Şerif” – “Lokomotiv”

23:05. “Zlin” – “Kopenhagen”

 

1.

Lokomotiv

2

1

1

0

3-0

4

2.

Kopenhagen

2

0

2

0

0-0

2

3.

Şerif

2

0

2

0

0-0

2

4.

Zlin

2

0

1

1

0-3

1

 

Tarix: 19 Oktyabr [13:00]
Oxunub: 115 dəfə
Müəllif: Aut.az

Şahmatçılarımızdan heç-heçə

Aut.az

Olimpiya Komitəsi sədrinin müavini oğurlandı

Aut.az

Əzizovun növbəti döyüşü

Aut.az

Azərbaycanda 18 milyon manatlıq Olimpiya İdman Kompleksi yaradıldı

Aut.az

Türkiyəli idmançı bir ilki bacardı

Aut.az

Dmitri Kramarenkonun qızı Bakıda qalib oldu

Aut.az

Ən çox qazanan futbolçu və baş məşqçi bəlli oldu

Aut.az

Azərbaycanlı boksçu "Çelsi"nin sabiq qapıçısı ilə döyüşəcək - FOTO

Aut.az

İranlı qadın ağırlıqaldıranlar ilk dəfə beynəlxalq yarışda

Aut.az

Ramil Şeydayev "Qarabağ"da qalacaq?

Aut.az